Fusionsolar Logowanie Instalacje Fotowoltaiczne małopolska śląsk fotowoltaika

fusion solar logowanie

Szczegółowe dane instalacji oraz charakterystyki pracy dostępne są po kliknięciu w wybraną instalację na liście. Będzie dostępna obsługa inteligentnego systemu magazynowania energii LUNA2000. Instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy. Doświadczenie i fachowość.

Na tej stronie staramy się umieszczać informacje, aktualności i linki związane z aplikacją Fusionsolar, jednak pomoc techniczną możemy udzielić wyłącznie Klientom firmy POLSKA ENERGIA SP.K. Dziękujemy za zrozumienie. Jeśli masz problem lub pytanie dotyczące instalacji fotowoltaicznej lub konta do aplikacji, skontaktuj się z firmą, która wykonała Twoją instalację. Na tej stronie staramy się umieszczać informacje, aktualności i linki związane z aplikacją Fusionsolar. Jednak pomoc techniczną możemy udzielić wyłącznie Klientom firmy POLSKA ENERGIA SP.K. Liczba instalacji fotowoltaicznych oraz użytkowników korzystających z inteligentnego systemu zarządzania fotowoltaiką HUAWEI FusionSolar stale rośnie, co wpływa na wzrost obciążenia serwerów i systemu monitoringu.

Od 26 kwietnia 2021 HUAWEI uruchomił nowy system FUSIONSOLAR do wersji 7.0.

FusionSolar HUAWEI – aktualizacja grudzień 2021

Poprawione będą ograniczenia powodujące problemy ze stabilnością i wydajnością systemu monitoringu przy użyciu aplikacji. Po zalogowaniu, otworzy się okno z listą dostępnych dla użytkownika instalacji fotowoltaicznych. Klienci indywidualni najczęściej mają dostęp do jednej, własnej instalacji PV. W zależności od wersji oprogramowania i jakości połączenia internetowego, urządzenia mogą się aktualizować od kilku do kilkudziesięciu minut. W wybranej instalacji może być aktualizowane tylko jedno urządzenie w danej chwili. Zaktualizowana zostanie aplikacja monitoringu systemu fotowoltaicznego FusionSolar.

  1. Liczba instalacji fotowoltaicznych oraz użytkowników korzystających z inteligentnego systemu zarządzania fotowoltaiką HUAWEI FusionSolar stale rośnie, co wpływa na wzrost obciążenia serwerów i systemu monitoringu.
  2. Aby zapewnić prawidłowe użytkowanie aplikacji po uaktualnieniu, zaktualizuj aplikację do najnowszej wersji (5.7.059) do 25 grudnia.
  3. Wyświetlane w aplikacji grafiki oraz  animacje zależą od zastosowanych w instalacji dodatkowych podzespołów, m.in.
  4. Chcąc zapewnić wygodne i sprawne działanie aplikacji, FUSIONSOLAR planuje rozbudowę i aktualizację systemu pod koniec grudnia 2021.

Falowniki do poprawnej pracy nie wymagają dostępu do internetu, z kolei dostęp ten jest konieczny w celu zdalnego monitorowania pracy instalacji. Pamięć wewnętrzna inwerterów SUN2000 HUAWEI mieści do 30 dni pracy i przechowuje wszystkie mierzone parametry. Po odzyskaniu połączenia z siecią, dane będą synchronizowane pomiędzy falownikiem i serwerem Huawei.

Fusionsolar – prawidłowe zalogowanie

Chcąc zapewnić wygodne i sprawne działanie aplikacji, FUSIONSOLAR planuje rozbudowę i aktualizację systemu pod koniec grudnia 2021. Aby zapewnić prawidłowe użytkowanie aplikacji po uaktualnieniu, zaktualizuj aplikację do najnowszej wersji (5.7.059) do 25 grudnia. Witamy na stronie firmy POLSKA ENERGIA SP.K. Jeśli Łatwe transakcje do nauczenia się dla początkujących traderów jesteś naszym Klientem, możesz liczyć na nasze wsparcie z zakresu instalacji, obsługi oraz konta w aplikacji Fusionsolar, a także działania instalacji fotowoltaicznej, którą wykonała firma POLSKA ENERGIA SP.K. Czasowy brak dostępu przez falownik do internetu nie wpływa na generację energii do sieci elektrycznej.

fusion solar logowanie

Podobnie jak dla wersji przeglądarkowej, przy nowej instalacji fotowoltaicznej, dane do zalogowania zostaną przesłane e-mailem po utworzeniu konta użytkownika przez instalatora. Użytkownik w e-mailu otrzyma Nazwę oraz Hasło startowe do pierwszego zalogowania. Po wpisaniu tych danych w pierwszym logowaniu, system poprosi https://www.investorynews.com/najnowsze-ethereum-price-i-analysis-eth-do-usd/ o podanie nowego hasła dostępowego, które będzie hasłem stałym użytkownika, umożliwiającym następne logowania. Niezbędna jest również akceptacja polityki prywatności. Jeśli masz problem lub pytanie dotyczące instalacji fotowoltaicznej lub konta do aplikacji skontaktuj się z firmą, która wykonała Twoją instalację.

Instrukcja obsługi aplikacji FusionSolar

Wyświetlane w aplikacji grafiki oraz  animacje zależą od zastosowanych w instalacji dodatkowych podzespołów, m.in. Licznika energii, magazynu energii LUNA2000, czy SmartLoggera. Po zarejestrowaniu konta można przejść do zalogowania się. Zaktualizowany interfejs użytkownika, aby ułatwić dostęp do wielu funkcji.

Czy falownik HUAWEI będzie pracował bez internetu ?

Aplikacja umożliwia bardzo szeroki dostęp do parametrów pracy urządzeń z punktu widzenia instalatora i serwisu. Łącznie z możliwością wykonania zdalnych aktualizacji falowników i urządzeń komunikacyjnych podłączonych do internetu. A także monitoring instalacji wraz podzespołami, takimi jak falowniki, optymalizatory, liczniki energii, magazyny energii, z dostępem do charakterystyk dziennych, miesięcznych i rocznych. W okresie przejściowym (po 20 grudnia 2021) mogą pojawić się chwilowe problemy z dostępem do aplikacji lub mogą pojawić się chwilowe nieprawidłowości w wyświetlanych wynikach.

Zatem charakterystyki generacji z poprzednich dni również pojawią się w historii pracy urządzenia. W przypadku nadania hasła startowego przez instalatora konieczne jest potwierdzenie adresu e-mail użytkownika. Polega to na wysłaniu losowego kodu aktywacyjnego podczas logowania na wskazaną skrzynkę e-mail, a następnie wpisaniu go w odpowiednie pole w aplikacji fusionsolar.

Świadczymy kompleksowe usługi dotyczące doradztwa, pozyskania dofinansowania oraz montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu oraz Firmie. Poniżej znajdziecie Państwo orientacyjne ceny instalacji fotowoltaicznej. W celu dokładniejszych informacji, zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *